kamu-ihale-danismanligi

Neden Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı ?

İhale sürecinde ve sözleşmenin uygulanmasında kanun, yönetmeliklerin ve ilgili diğer mevzuatların doğru bir şekilde uygulanması mali, idari ve adli denetim bakımından çok önemlidir. Ayrıca bu mevzuatların yanında Kamu İhale Kurum Kararları, Yargı Kararları ve Sayıştay Kararları da ihale sürecine yön veren diğer durumlardır bütün bunların uzman bir kadro ile yönetilmesi kesin sonuç almanız için oldukça önemlidir.

KAMU İHALE DANIŞMANLIĞI

Hukuk büromuz firmanızın kamu ihale süreçlerinde haksız sebeplerle ihale dışı kalmasını önlemek, uğrayabileceği hak kayıplarını engellemek ve ihale süreçlerinizin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamak amacıyla bütün kamu ihale süreçlerinizde ihtiyaç duyulan tüm hususlarda uzman avukat ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Firmanızın katılmak istediği tüm ihale süreçlerinde proje bazlı yada  sürekli olarak kamu ihale süreçlerinizin en verimli şekilde geçmesi için ihtiyacınıza yönelik çözümler öneriyoruz.

İhale süreç yönetimi hukuk uzmanlarımızın, güncel mevzuat doğrultusunda sürekli destekleriyle fiyat dışı sebeplerle ihale dışı kalmanızı engelliyoruz. Aynı zamanda ilgili işin tamamlanma aşamasına kadar alanında uzman kamu ihale avukatlarımızla ihale sürecinde uğrayabileceğiniz haksızlıkların önüne geçiyoruz.

 

Hizmetlerimiz

İhale dokümanına şikâyet ve itirazen şikâyetlerin idare ve kik sürecinde hazırlanması ve takibi

Teklif hazırlanması konusunda danışmanlık

İhale kararına şikâyet ve itirazen şikâyetlerin idare , kik ve mahkeme sürecinde hazırlanması ve takibi

Sözleşme uygulamalarına ilişkin uyuşmazlıklarda idare ve mahkeme sürecinin takibi.

Güncel mevzuat değişliklerinin yorumlanması ve firma bazında bilgilendirilme yapılması.