hakkimizda

GKZ AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK, 2015 Yılından beri, yerli ve yabancı müvekkillerine uzmanlık gerektiren konularda hukuki destek vermekte olup kurulduğu süre içerisinde dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmalarıyla, ciddi başarılara imza atmış bir hukuk ofisidir.

GKZ AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK olarak, temsil ettiğimiz müvekkillere, yüksek kalitede hukuk hizmeti sunabilmek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri uzman ekibimizle yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde, hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri, risk ortaya çıkmadan öngörebilmek için çalışmaktayız.

“Koruyucu Avukatlık” olarak nitelendirilebilecek bu proaktif yaklaşımımızla, müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri azaltmamız mümkün olmaktadır.

Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi anlayan ve sıkıntılarınıza yaratıcı çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak bireysel ve kurumsal ayrımı gözetmeksizin müvekkillerimizin hukuki sorunlarını hızlı bir şekilde ve üstün hizmet anlayışıyla çözmek, risklerini azaltmak en önemli amacımız.

Sonuç olarak gururla belirtmek isteriz ki; GKZ AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK, genç ve dinamik kadrosu ile ulusal ve uluslararası platformda, müvekkillerinin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahip, saygın bir hukuk bürosudur.